onyxmet@gmail.com
Koszyk

Szanowni Klienci. Uprzejmie informujemy, że od dnia 20.01 do 30.01.  nie wyślemy przesyłek

Inne

Samodzielny odbiór

Odbiór we własnym zakresie możliwy jest po wcześniejszym uzgodnieniu.

W tym celu należy korzystać z formularza kontaktowego. Ze względów logistycznych prosimy o kontakt 24h przed przyjazdem. Towar magazynowany jest w innym miejscu pod zarejestrowanym przez nas adresem firmowym nie przechowuje się żadnych artykułów!

Cło

Ceny nie zawierają żadnych opłat celnych ani podatków importowych.

Taryfy celne/Przepisy różnią się zależnie od kraju. Proszę zasięgnąć informacji w tym zakresie przed dokonaniem zakupu!

Uwaga

Sprzedaż wszystkich oferowanych przez nas produktów jest w świetle polskiego prawa dozwolona i tym samym zgodna z prawem.

Ponieważ wymogi ustawowe różnią się zależnie od kraju, prosimy Państwa:
Proszę poinformować się przed kupnem, czy zakup i posiadanie danych artykułów w Państwa kraju nie stanowi wykroczenia przeciw obowiązującym ustawom!

Nie przejmujemy odpowiedzialności za ewentualną konfiskatę towaru przez służby celne bądź za inne możliwe skutki karnoprawne wobec klienta.
Wychodzimy również z założenia, że potrafią się Państwo fachowo obchodzić z zamówionym towarem i nie chcą zastosować go w sposób niezgodny z prawem.
Specjalnie oznakowane artykuły dostępne są tylko dla klientów pełnoletnich i po części dla firm i wysyłane są wyłącznie jako przesyłka polecona (nie do skrzynki na listy, skrytki pocztowej itp.).

Kopia dowodu

W razie wątpliwości zastrzegamy sobie prawo zażądania kopii dowodu osobistego nabywcy celem potwierdzenia jego wieku bądź do anulowania całego zamówienia.

Nasza oferta nie może być wykorzystywana do podejrzanych celów jak np. pirotechnika. Wszystkie dane klientów traktowane są przez nas ściśle poufnie i nie przekazujemy ich osobom trzecim.